Szkolna społeczność z uśmiechem i gromkimi brawami oficjalnie powitała nowych uczniów klas pierwszych! Było trochę jak na torze przeszkód: test na kreatywność, próba sprytu i odrobina szalonej zabawy. Atmosfera? Doskonała – pełna śmiechu, pozytywnej energii i wspólnego „hej, jesteście już z nami!”.