ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 
  • Perspektywy

Spójrz z wysoka - zaproszenie na Tischnerowski Kampus Młodych

Zapraszamy obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły na wspólny wrześniowy wyjazd na Tischnerowski Kampus Młodych. Wydarzenie organizują Stowarzyszenie SIEMACHA, Fundacja DEMOS oraz Stowarzyszenie „Drogami Tischnera”.  Spotkanie będzie miało charakter biwaku (namioty wojskowe oraz łóżka polowe zapewnia Wojsko Polskie) i odbędzie się w Odporyszowie (k. Dąbrowy Tarnowskiej) na terenie SIEMACHA Spot Odporyszów (ul. Lipowa 10, 33-240 Odporyszów). W Kampusie będzie uczestniczyła młodzież ze szkół średnich noszących imię ks. prof. Józefa Tischnera oraz innych szkół średnich zainteresowanych wydarzeniem. Chętnych z naszej szkoły prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek języka polskiego: Dagmary Porembskiej-Tkocz lub Kamili Wrożyny.

Szczegóły na stronie internetowej Tischnerowskiego Kampusu Młodych.

kampus mlodych1

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok