ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

Akcja BohaterOn w naszej szkole

BohaterOn dyplom

 

W tym roku nasza szkoła włączyła się w akcję BohaterOn w Twojej Szkole 2022 - realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię!
Misją projektu jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocja historii Polski XX wieku. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach poświęconych Powstaniu Warszawskiemu, w czasie których wraz z nauczycielami omawiali przyczyny, przebieg i skutki powstańczego zrywu. Poznali również, jak wyglądała codzienność ludności okupowanej Warszawy – radości oraz smutki wojennej rzeczywistości. Jedną z form upamiętnienia powstańców było umieszczenie wpisu, wirtualnej – kartki, na portalu dumnizpowstancow.pl
Dziękujemy za udział w akcji BohaterON w Twojej Szkole 2022!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok