ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera Liceum Sztuk Plastycznych im. O. Boznańskiej
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi
im. ks. prof. Józefa Tischnera
Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej 

"Dzień Hiszpański" w naszej szkole

2 października świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Hiszpański/ Dzień Kolumba." Z tej okazji zaprosiliśmy panią Luz Castillo i Patrycję Krótki z Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku Białej, które poprowadziły z nami lekcję na temat kultury i tradycji Hiszpanii.
Z okazji tego święta w naszej szkole odbył się również konkurs plastyczny „Moje wyobrażenie Ameryki", w którym wygrał Dawid Zberowski z III LP, a wyróżnienie zdobyła Sandra Chrobak z II LP. Serdecznie gratulujemy.
Organizatorką „Dnia Kolumba" była pani Zofia Sekuła.

 

El 2 de octubre celebramos en nuestra escuela „Día de la Hispanidad- Columbus Day". Por eso invitamos a Luz Castillo y Patrycja Krótki de la escuela de Bielsko Biała, que nos dimos una clase sobre la tradición y la cultura española.
En ocasión del Día de la Hispanidad también anunciamos un concurso plástico: "Mi idea de America" dónde el primer premio tuvo David Zberowski y la distinción Sandra Chrobak.
La organizadora del Día de la Hispanidad fue nuestra profesora Zofia Sekuła.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok