ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Wojewódzki Konkurs Anatomiczny

anatomiczny14 marca 2019 roku uczniowie II LO wzięli udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Anatomicznego. Organizatorami konkursu jest Zakład Medycyny Sportowej i Fizjologii Wysiłku Fizycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz LO im. M. Wańkowicza w Katowicach. Zakres merytoryczny obejmuje materiał znacząco wykraczający poza podstawę programową liceum. Tym bardziej cieszy nas tak liczny udział naszych uczniów w tym konkursie.
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby:
Olga Wilk z klasy 1a
Justyna Pełeszuk z klasy 1a
Marta Kłosek z klasy 3a
Korneliusz Banaś z klasy 1a
Patrycja Burszczyk z klasy 1c
Gratulujemy! Życzymy powodzenia w dalszych etapach.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

 Film promocyjny 2018

playbutton

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok