ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Lot w nagrodę

Zakończenie roku szkolnego sprzyja finałom różnorodnych konkursów. Podczas jednej z takich uroczystości nagrody, z rąk Pani Doroty Kowalskiej – Dyrektor Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim, odebrali zwycięzcy Konkursu Literacko – Plastycznego. Konkurs ten miał na celu wyłonić najlepszy plakat z hasłem promującym zdrowy tryb życia. I nagrodę – LOT SAMOLOTEM! otrzymała Katarzyna Bugdol. Wśród nagrodzonych znalazła się również Karolina Białecka. GRATULACJE!

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok