ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Sukces - świetna perspektywa na przyszłość

Naukowa pasja, determinacja i kreatywność jaką wykazał się w bieżącym roku szkolnym ARTUR MARKIEL (IIA), otworzyła mu drogę na najlepsze uczelnie w kraju. Tym samym dołączył do grona ekskluzywnych młodych i utalentowanych osób, dla których otworem stoi nie tylko kariera zawodowa, ale i uniwersytecka.

Prawdziwy to zaszczyt zostać zaproszonym już w klasie II przez Rektorów renomowanych Uniwersytetów do podjęcia studiów (m.in. UJ, UM, ŚUM) i działalności naukowej.

Którą z uczelni wybierze Artur za rok? Czas pokaże. Tymczasem my jesteśmy bardzo dumni z Artura i zawsze gorąco mu kibicujemy! 

makiel uczelnie sm

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Plastyczne w Wodzisławiu Śląskim jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

facebook logo-300x300

 godlo 
powiat
bip
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok