ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

w Wodzisławiu Śląskim

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Przedmioty ogólnokształcące:

 

język polski:

mgr Elżbieta Kącka
mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Katarzyna Stabla
mgr Patrycja Swierczyna
mgr Kamila Szpyra
mgr Stanisława Wieczorek

 

język angielski:

mgr Aneta Buczak
mgr Danuta Cyrulik
mgr Iwona Duszak
mgr Joanna Dziwoki
mgr Karina Irczyk 
mgr Wojciech Komorek 
mgr Helena Matys
mgr Joanna Skorupa
mgr Lucyna Strączek
mgr Aurelia Szewieczek

 

język włoski:

dr Monika Horyśniak

 

język francuski:

mgr Anna Mruzek

 

język niemiecki:

mgr Marcin Kapuścik
mgr Jolanta Zygmunt

 

język hiszpański:

mgr Agnieszka Kurasz
mgr Zofia Sekuła

 

język rosyjski:

mgr Katarzyna Kolorz

 

historia/WOS:

mgr Danuta Kubica
dr Renata Matsili

mgr Marcin Paprotny
mgr Renata Skalmierska

 

matematyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura 
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski

 

matematyka nauczana dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

 

edukacja dla bezpieczeństwa:

mgr Violetta Król

mgr Witold Swoboda

 

edukacja dla bezpieczeństwa nauczana dwujęzycznie:

mgr Joanna Dziwoki

 

kultura:

mgr Elżbieta Kącka
mgr Dagmara Porembska-Tkocz
mgr Katarzyna Stabla
mgr Patrycja Swierczyna
mgr Kamila Szpyra

mgr Renata Szymanek
mgr Stanisława Wieczorek

 

podstawy przedsiębiorczości:

mgr Agata Figura
mgr Izabela Morgała
mgr Grażyna Tytko

 

podstawy przedsiębiorczości nauczane dwujęzycznie:

mgr Karina Irczyk

 

fizyka:

mgr Tadeusz Winkler

 

biologia:

mgr Violetta Król
mgr Grażyna Tytko

 

chemia:

mgr Katarzyna Szałek
mgr Adam Mruzek 

 

geografia:

mgr Danuta Woźnica

 

geografia nauczana dwujęzycznie:

mgr Lucyna Strączek

 

informatyka:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Adam Mruzek
mgr Tadeusz Winkler

 

religia:

mgr Anna Gasz-Michalska
ks. Paweł Ścibor

 

wychowanie fizyczne:

mgr Wojciech Nieroda
mgr Sonia Rączka
mgr Michał Smuda
mgr Witold Swoboda

 

Przedmioty uzupełniające

 

historia i społeczeństwo:

mgr Danuta Kubica

mgr Marcin Paprotny

mgr Renata Skalmierska

 

kultura krajów anglojęzycznych

mgr Karina Irczyk
mgr Lucyna Strączek

 

zastosowania matematyki:

mgr Sylwia Bizoń
mgr Agata Figura
mgr Ludmiła Gacka
mgr Izabela Morgała
mgr Paweł Sosnowski

 

zastosowania matematyki nauczane dwujęzycznie:

mgr Paweł Sosnowski

 

podstawy warsztatu dziennikarskiego:

mgr Dagmara Porembska-Tkocz

mgr Katarzyna Stabla
mgr Stanisława Wieczorek

 

podstawy biochemii i fizjologii:

mgr Violetta Król

mgr Grażyna Tytko

 

chemia analityczna:

mgr Katarzyna Szałek

 

Przedmioty artystyczne

 

rysunek i malarstwo:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Artur Janasik
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Katarzyna Wieczorek

 

specjalność:

mgr Małgorzata Bednarczuk-Bukowska
mgr Justyna Brząkalik
mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Marek Pośpiech

 

projektowanie:

mgr Monika Kołodziej-Mrosek
mgr Grzegorz Mitręga
mgr Marek Pośpiech

 

rzeźba:

mgr Marta Lach

 

fotografia i film:

mgr Agnieszka Kawa

 

historia sztuki:

mgr Aleksandra Leśniewicz

Wiktoria Materzok

 

Biblioteka szkolna

 

mgr Ewa Olejniczak
mgr Beata Robakowska